Ama ne var biliyor musun?

Ama ne var biliyor musun?

Unutmayın: Sezonu Double-Stuft Double-Goozle of New Mexico State ve Rice ile bitiriyorlar. South Alabama Redundancies (1-5) Double Goozles’dan bahsetmişken, Battle For Best Unlecessary Location Inclusion In Name’de Güney Alabama ile Georgia Southern arasında çifte fazla mesai bitimini gördünüz mü? İlk uzatma seansı, her takımın kaçırdığı saha golleriyle sona erdi. Sonra oyun, South Not North Alabama ikinci OT’nin ilk oyununda başarısız olduğunda ve Georgia Southern Not State için kazanan bir vuruş ayarladığında sona erdi.

Üniversiteye döndüğümde, bir keresinde bir barda ıslak bir merdivenden düştüm ve yüzüme bir çizburger düşüren ve onu alabileceğimi söyleyen bir garsonun bacaklarına çarparak düştüm. Şu anda Statesboro, Georgia’da da böyle hissediyorlar. 10. Boiling Green (1-4) Boiling Green, Notre Dame 52-0’da çek bozdurma törenini kaybetti ve bu hafta sonu 5-1 Toledo ile karşılaşmak için #MACtion’a döndü.

Ancak önümüzdeki üç hafta sonu boyunca olacak her şey sadece garnitür, 2 Kasım’a götüren bir dizi meze ve Yüzyılın Yılın Yastık Kavgası olabilir. 1 Numaralı Akron’un ziyareti. Yine Yılın. Ve bugün benim doğum günüm.

Nasıl bildiler? Bekleme listesi: Rambling Tech (1-4), Pur-don’t (1-4), North by Northwestern (1-4), Stuck in the MTSU (2-3), OD-Yew (1-4), Northern Ill-uh-nois (1-4), Colora-duh State (1-5), UCLA Boo-ins (1-5), UNLV Tumblin ‘Tarks (1-4), Kayalık Eğim (1-4), Van-duh-bilt (1-4), Snoop Dogg’un aile dostu olmasını bekliyor 1 Aralık 2019 İlişkili Basın LYNCHBURG, Va. – Frankie Hickson, Liberty için hatırlanması gereken bir Yaşlılar Günü yaptı. 196 yarda ve kariyerinde en iyi dört gol ile Flames’i Cumartesi günü New Mexico State karşısında 49-28 galibiyete ulaştırmak için, Hickson’ın çabası onu Chip Smith (1974-76) ve Lawrence Worthington (1994-96) ‘dan geçti. ve Liberty’nin 2,787 yarda ile tüm zamanların acele listesinde dördüncü sıraya yerleşti. 26 paslı 16’sını 169 yarda ve bir touchdown tamamladı ve kendi okul geçme rekorunu 2017’de 3.392 ile 29 yarda kırdı. Flames (7-5), uygunluklarının ilk sezonunda bir FBS kase oyununa hak kazanırken 26 gol attı ve sadece beş müdahale attı. Geniş alıcı Antonio Gandy-Golden, kase oyununun denenmesi ve ayarlanması için beklemek zorunda kalacak. Flames için bir sezonda en çok alan yarda rekoru. Gandy-Golden, ülkede 1,304 yarda ile ikinci oyuna girdi, ancak dört yakalama ve 29 yarda tutuldu.

Flames’ın rekorunu kırması için 47 yardaya ihtiyacı var. 20-13’lük bir galibiyetten sonra bu sezon Aggies’i (2-10) ikinci kez yendi. Flames devre arasında 20-14 önde ve hızla galibiyetlerini 29’a çıkardı. Hickson’ın ikinci tank avcısı koşusu ve Alex Probert’in 21 yarda golü üçüncü çeyreğin ortasında -14. 29-21 içinde NMSU’yu çekmek için 27 yardalık bir skorla Robert Downs III’ü vurdu, ancak Joshua Mack üçüncü çeyrekte 2 yarda tank avcısı koşusu yaptı ve Hickson dördüncü çeyrekte Liberty çekilirken bir çift 9 yarda tank avcısı koşusu ekledi. Mack, 16 turda 118 yarda sezonun yüksekliğiyle bitirdi. Adkins, arka arkaya oyunları kazanmadan önce sezonu açmak için dokuzunu kaybeden Aggies için bir engelleme ile 173 yarda 35 pasın 18’ini ve üç tank avcısını tamamladı. Jason Huntley, 17 arabada 105 yarda koştu .— Daha fazla AP kolej futbolu: http://apnews.com/tag/Collegefootball ve http://www.twitter.com/AP-Top25 Oct 13, 2019Associated Press MOUNT KEYİF , Mich. – Kobe Lewis, Cumartesi günü Central Michigan galibiyetsiz New Mexico State’i 42-28, konferans dışı bir maçta geçerken 161 yarda ve iki gol attı. Chippewas, Salı günü oyun kurucu David Moore’u bir NCAA cezasına kaptırdı. Yasaklı bir madde için ve şimdi birinci sınıf koçu Jim McIlwain altında arka arkaya maçlar kazandık. Central Michigan, askıya alma kararını temyiz etti. Quinten Dormady, 134 yarda ve iki touchdown için 24 pasın 14’ünü tamamlayarak, Chippewas’ı 7-0 öne koymak için oyunun üç dakikasında 44 yardalık bir touchdown ile Kalil Pimpleton’a vurdu.

Moore dakika sonra 57 yarda bir skorla 14-0 yaptı ve ikinci çeyreğin başındaki 20 yarda atışı 21-7 yaptı. Jonathan Ward ikinci çeyrekte 75 yarda koştu ve Dormady 7 sayı ekledi. -yard, dördüncü çeyrekte Tony Poljan’a sayı attı ve Pimpleton’a iki puanlık bir dönüşüm geçişi ekledi ve bu da dördüncü çeyreğin başlarında 42-21 oldu. 263 yarda için 40 sayıdan 24’ü ve Yeni için bir müdahale ile üç golü attı. Meksika Eyaleti (0-7). 4 Ekim 2020 İlişkili Basın NASHVILLE, Tenn. – LSU Kaplanları oyun kurucularını koruyabileceklerini kanıtladılar ve Myles Brennan fırlatmak için biraz zaman ayırarak neler yapabileceğini gösterdi.Brennan 337 yarda ve dört gol attı ve 20 numaralı LSU geri döndü Cumartesi gecesi Vanderbilt’i 41-7 mağlup etmek isteyen ulusal şampiyonlar, Brennan yedi kez kovulduğunda, geçen hafta sezon açılışlarını Mississippi Eyaletinde kaybettikten sonra asla takip etmediler.goldbets.top LSU ayrıca Commodores karşısında galibiyet serisini 24-7-1 önde olduğu bir seride dokuza çıkardı."LSU koçu Ed Orgeron, bu bir adım, dedi. "Geçen hafta memnun değildik, tabii ki bu LSU Tiger futbolu değil. Bu gece LSU futboluydu.

LSU Tigers gibi oynadık. Ama ne var biliyor musun? Onun gibi pratik yaptık."Kaplanlar, Vanderbilt 498-266’yı geride bıraktı ve savunma, iki durdurma ve bir çift çuval ile geldi.Brennan, Teksas A’da bir açılış kaybında Kellen Mond’a karşı sürekli baskı yapan bir Vanderbilt savunmasına karşı 11 farklı alıcıya pasları tamamladı.&M.

Orgeron, Brennan’ın iyi oynadığını, cebinde adım attığını ve pratikte çalıştıktan sonra açıcıda yaptığı gibi sağa koşmadığını söyledi."Brennan, dışarı çıktık ve nasıl oynayacağımızı bildiğimiz şekilde yaptık, dedi. "Hala geliştirmemiz gereken çok yer var. … Hiçbir şekilde mükemmel değildi ama bu iyi bir başlangıç."Terrace Marshall Jr., iki yakalamada iki tank avcısı ile bitirdi ve Jontre Kirklin 65 yarda karşılamaya ve iki tank avcısı yakalamaya sahipti, ikincisi uç bölgesinin arkasında bir pire titremesinden kaynaklanan bir ayak parmağı vuruşu yaptı. John Emery 103 yarda koştu ve bir tank avcısı. Vanderbilt (0-2), birinci sınıf öğrencisi Ken Seals’ın evinde ilk kez sahneye çıkmasıyla şansını yakaladı.

Randall Haynie, Brennan’dan devrilen bir pas attığında, Seals, ikinci çeyrekte Commodores’u 14-7’ye çekmek için 8 yardalık tank avcısı pasıyla sıkı uç Ben Bresnahan’ı vurdu. Bir daha asla gol atamadılar. dördüncü çeyreğin başlarında gol çizgisinde pas attı."Koç Derek Mason Commodores için yaptığı açıklamada, küçük şeyleri yapmakta daha iyi olmaya devam etmeliyiz çünkü bu her şeyden çok temellerle ilgiliydi. TAKEAWAYLSU: Kaplanların hücumu oldukça iyi tıklandı. İlk beş gol atma sürüşlerinde 1 dakika 53 saniyeden fazlasına ihtiyaçları yoktu. Brennan, Marshall’a 51 yardalık bir tank avcısı ile sadece üç oyunda bir sürüş yaptı. Brennan, açılışta yedi kez kovulduktan sonra, bu maçta bir kez bile devrilmedi. Vanderbilt: The Commodores, ilk yarıda 20 dakikanın biraz üzerinde bir topa sahip olma süresi ile topu LSU’dan uzak tutmak için harika bir iş çıkardı.

Ama çoğu zaman kendilerini sahanın derinliklerinde buluyorlardı. Mühürler, üçüncü turun açılışında Ja’Veon Marlow’a parayı koydular ve topun geri koşmanın önünde kimseyle düşmemesi sağlandı. SAĞLIKLI STINGLEY Tigers, Derek Stingley Jr.’ı geri aldı ve LSU’nun neden ıskaladığını gösterdi. onu hastanedeyken açacak. İkinci çeyreğin başlarında 28 metrelik bir oyuncu ile 92 yarda oynadı ve LSU’yu Vanderbilt 38’e koydu. Dört oyun sonra, Tigers 14-0 öne geçti.

Üçüncüsünün ortasında 48 yarda dönüşü bir saha hedefi belirledi. Sonra, güvenliği JaCoby Stevens’ın Stingley’nin büyük bir fark yarattığını söylediği savunması vardı."Stevens, o ulusun en iyi köşesi, bu yüzden erkekler topu kendi yollarına atmayı iki kez düşünüyor, dedi Stevens. " Ve bu tereddüt … önümüze oraya ulaşmak için dört zaman verir ve ön dörtümüzün ışıkları söndürür."HEY THEREVanderbilt, sadece 2.000 öğrencinin stadyuma test prosedürlerine başlaması için Cumartesi gecesi girmesine izin verdi, sonunda oyuncuların ve antrenörlerin ailelerinin ve belki de taraftarların da katılmasına izin vermek için yükselmeyi umuyordu. Commodores’da, sahanın LSU tarafında, Vandy beyzbol takımı da dahil olmak üzere, bazı boşluklar vardı.Seals’ın ailesi kendi yaklaşımını benimsedi. Mühürler, otelin sekizinci katındaki açık uç bölgeye bakan ve arazinin harika manzarasına sahip bir odası vardı. Ayrıca pencerenin içine ışıklar koydular, bu da oğullarının ailesinin onu nerede izlediğini görmesini kolaylaştırdı.UP NEXTLSU, Winless Missouri’yi ağırlamak için evine dönüyor.Vanderbilt, Güney Carolina’yla galibiyetsiz takımlar maçında evde kalıyor .— Teresa M.Walker’ı https://twitter.com/TeresaMWalker— Daha fazla AP kolej futbolu: https://apnews.com/Collegefootball ve https://twitter.com/AP-Top25 27 Eylül 2020’de takip edinAssociated Press COLLEGE İSTASYON, Teksas – Teksas A&M antrenörü Jimbo Fisher, Cumartesi gecesi 10. sıradaki takımının Vanderbilt’e karşı oynadıktan sonra bütün hafta deli olduğunu itiraf etti, ancak usta antrenör maçtan sonra durumunun iyi tarafına bakabildi."Sana söz veriyorum, kazandığında hataları düzeltmek kaybetmek yerine gitmenin çok daha kolay olduğunu söyledi. İsaiah Spiller 117 yarda koştu, Ainias Smith bir touchdown Texas A için koştu.&M, her iki takım için de sezon açılışında Vanderbilt’i 17-12 yenmek için hata dolu bir oyunda üç top kaybının üstesinden geldi. Piller ilk yarıda ilk yarıda 5 beş yarda koştu. Smith, Kellen Mond’un iki kez başarısız olduğu ve birini kaybettiği bir gecede hücumu sabitlemek için bu sezon alıcıdan geri koşmaya geçtikten sonra 51 yarda ekledi. Mond, Spiller ve Smith’in çalışmaları hakkında övündü."Kocaman olduklarını düşündüm, dedi. "Bu gece gördüğün şey, temastan sonra epeyce yarda oldu.

Yapabildikleri … Sanırım bu hücumda bize gerçekten yardımcı olacak ve gerçekten dengeli ve tutarlı olmamıza yardımcı olacak."Aggies, ilk çeyrekten sonra geride kalmadı ancak oyuna 30 sayılık favoriler olarak girmesine rağmen, üç top düşürme ve bir güvenlik ile sonuçlanan bir ceza nedeniyle asla çekilemedi."Bir zafer zaferdir, ancak üç aşamanın da yapabileceğimizi ya da yapabileceğimizi düşündüğüm gibi oynamadığını söyledi Fisher, takımının hatalarının sorumluluğunu üstlendi."Oyunları yapmak zorunda olduğumuz zaman yaptık ama adam çok tutarsızlık dedi. "Daha iyi oynamalarını sağlamalıyız ve bu benim hatam."Vanderbilt, Ken Seals’i oyun kurucu olarak başlattı ve onu, 1972’de birinci sınıf uygunluğu geri getirildiğinden beri, SEC sezon açılışına başlayan üçüncü gerçek birinci QB oldu. Bir touchdown ve iki müdahale ile 150 yarda attı."Sanırım oyunda olduğumuz için tatmin olduğumuzu hissetmiyoruz, ancak bunun ligde ve konferans çevresinde pek çok insana bunun eskisi gibi Vanderbilt olmadığını hatırlattığını düşünüyorum. Geçmişte oynayan Seals, dedi. "Kiminle sıraya girersek, kavga edeceklerini biliyorlar."Spiller A için bir şeyler yapıyor&Üçüncü çeyreğin ilk oyununda 57 yarda koştuğunda ilk yarıdan sonra M. Teksas A&Mond, Caleb Chapman’la iki maç sonra 17 yardalık bir tank avcısı geçişinde bağlantı kurduğunda M, farkı 14-5’e çıkardı. Seal, Vanderbilt’in bir sonraki sürüşüne müdahale etti, ancak Aggies, Mond’un elinden gelmesinin ardından hatadan para kazanamadı. Üçüncü çeyreğin sonlarında, Amir Abdur-Rahman’a 7 yardalık bir touchdown için son bölgenin köşesindeki Amir Abdur-Rahman’a mükemmel bir vuruş yaptığında Commodores, üçüncü çeyreğin sonlarında farkı 14-12’ye düşürdü.

Abdur-Rahman, 72 yarda beş resepsiyona sahipti – her ikisi de kariyer zirvesi. Aggies, dördüncü çeyreğin başlarında bir saha golü ekledi ve 17-12 oldu. Teksas A&M, çeyrek dönemin ilerleyen saatlerinde, Daevion Davis’in Jalen Preston tarafından yapılan bir resepsiyondan sonra bir kargaşaya zorladığı ve Vanderbilt’e kendi 42’siyle topu kurtardığı zaman sürüyordu, ancak Seals’ın bir pası Leon O’Neal tarafından durduruldu ve durduruldu. Onu 35 yarda geri döndürdü ve Aggies, Chris Pierce’ın A noktasında saha dışındayken koşunun sonunda O’Neal’i yere atmasıyla geç bir vuruşla işaretlenmesinin ardından 15 yarda daha aldı.&Mond dördüncü ve 1’de el değiştirmeyi becerdiğinde Aggies bir sonraki sürüşlerinde boş geldi.

Ama Vanderbilt, Texas A’ya izin vermek için onu geri almak zorunda kaldı&Vanderbilt, ilk çeyrekte 3-0 öne geçmeden önce, Smith A’ya gol atmak için 25 yarda koştu.&İkinci çeyrekte Andre Mintze, Mond’a çarpıp Dashaun Jerkins tarafından kurtarılan bir fumble’ı zorladığında yaklaşık sekiz dakika kaldı. Commodores topu hareket ettiremedi ve kumar oynamak zorunda kaldı. Ancak Brian George, Vanderbilt’e liderliği 7-5’e düşürmek için bir güvenlik sağlamak için son bölgedeki kör yan blok için kişisel bir faul aldı. TAKEAWAY Kazancına rağmen, Aggies ile rekabet etmeyi umuyorlarsa çok daha iyi oynamak zorunda kalacaklar. SEC’in en iyi takımları, önümüzdeki hafta 2 No’lu Alabama’yı ziyaret ettiklerinde başlayacak.Seals, kolejdeki ilk maçında bir duruş sergiledi ve güzel atışlar yaptı ve yalnızca daha fazla deneyimle daha iyi hale gelecektir.MOORE OUTVanderbilt, SEC’i yöneten defans oyuncusu Dimitri Moore’dan yoksundu. Geçen sezon 99 top oynadı ve yolculuk yaptı ancak teknik direktör Derek Mason’ın küçük sakatlık dediği için oynamadı. Butkus Ödülü adayı Moore, COVID-19 ile ilgili endişeler nedeniyle vazgeçme fikrini değiştirdikten sonra bu sezon oynuyor.

Mason, onu gelecek hafta geri beklediğini söyledi.&M, Cumartesi günü 3 numaralı Oklahoma ve LSU kaybettikten sonra ankette bir veya iki sıra yükselebilir. Ancak yakında oynamaya başladıkları için Pac-12 ve Big Ten takımları uygun olmayabilirler.UP NEXTVanderbilt: Cumartesi gecesi ev sahipliği yapan No 6 LSU.&M: Beşinci sıradaki Florida’dan Ekim 3’te bir ziyaretten önce Cumartesi günü Alabama’ya gider.

10 .— Daha fazla AP kolej futbolu: https://apnews.com/Collegefootball ve http: www.twitter.com/AP-Top25 21 Şubat 2004 İlişkili Basın ALBUQUERQUE, NM – Katie Hnida yeni bir başlangıç o ayrıldı "korku" Bunu, tüm oyuncuların birbirlerinden beklediği saygıyla vuran New Mexico Lobos ile buldu."Çok sevdiğim bir oyunu oynayabildim ve aynı zamanda Colorado futbol programına bağlanabildim.Buffaloes koçu Gary Barnett, Sports Illustrated’a tecavüze uğradığını söyledikten sonra Hnida’nın sahadaki performansını eleştirdiği için bu hafta süresiz olarak askıya alındı. Barnett, Hnida’nın "sadece bir kız değil" ancak "korkunç" Sadece 1999 sezonunu Colorado’da oynayan Littleton, Colo. vatandaşı Hnida, 2002’de New Mexico’ya yürüyüş olarak katıldı. Geçen sezon bir Lobo olarak, bir Division I maçında iki ekstra sayı atarak gol atan ilk kadın oyuncu oldu.Yeni Meksikalı yedek oyun kurucu Tali Ena Perşembe günü yaptığı açıklamada, Hnida’nın Lobos ve "yaptığımız her şeyi yaptık" oyunlara hazırlanırken.

Tek fark, değişmek için ayrı bir soyunma odası kullanmasıydı, Hnida’nın zihinsel olarak sert olduğunu ve eğitim odasında çalışkan olduğunu söyledi Ena."Ena, futbol atmosferine bu dokunuşu getiriyor ve bu hoş bir değişiklik, dedi. "Ekibimizde olması harika bir katkı."New Mexico koçu Rocky Long, Hnida ve Colorado futbol takımı hakkındaki iddiaları hakkında konuşmayı reddetti.